Memoriál Lubomíra Blažka 2021

     Čínský virus je stále mezi námi, i přesto jsme, s ohledem na uvolnění, uspořádali střeleckou soutěž ve střelbě z plynových pušek, kterou jsme začali organizovat na počest dlouholetého předsedy organizace.

Číst dál: Memoriál Lubomíra Blažka 2021

Starobělská pažba 2020

     Osmnáctý ročník naši veřejné střelecké soutěže proběhl v sobotu 3. října. S ohledem na hrozící omezení sektávání osob jsme měli štěstí, protože termín byl na poslední chvíli. Před devátou jsme byli kompletně připraveni na soutěžící. Počasí bylo letos vlídně, ale občasné poryvy větru prověřily pevnost našich přístřešků. Na výsledky střelby vítr moc vlivu neměl.

Číst dál: Starobělská pažba 2020

Memoriál Lubomíra Blažka 2020

     I přes omezení způsobené čínským virem se i letos uskutečnila (byť opožděně) střelecká soutěž střelby z plynových pušek na počest dlouholetého předsedy organizace.

Číst dál: Memoriál Lubomíra Blažka 2020

Výprava do ZOO

     V posledních letech tradiční „jarní“ výprava se i díky hostům rozrostla do neobvykle početné účasti. Nakonec bylo šestnáct dětí a čtyři dospělí.
     Cílem bylo projít ZOO a nakonec vystoupat na nedaleký vrchol haldy Ema. A podařilo se…

Číst dál: Výprava do ZOO

72 hodin 2019

     I tentokrát jsme se zúčastnili, poosmé, akce pořádané Českou radou dětí a mládeže – 72 hodin.
     Pracovali jsme jeden den. Hlavním cílem byla obnova nátěru UNIMO buňky, která slouží jako skladový prostor. Protože mám stále v živé paměti první nátěr, bylo jasné, že máme co dělat. Část účastníků se totiž věnovala zpracování větví z kácení stromů, které tvořily docela objemnou hromadu…

Číst dál: 72 hodin 2019

© 2015 AVZO Stará Bělá p.s.